נעים להכיר!

שמי אורטל רייסמן, עורכת דין, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים, מרצה באקדמיה, עוזרת הוראה של כבוד השופט בני שגיא, בעלת ניסיון בהכנה לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין של מעל לשבע שנים, מגשרת מוסמכת ומאמנת N.L.P.

ההתמחות שלי בתור מאמנת N.L.P. הוא לסייע לנבחנים להתמודד עם הלחץ והחרדה שהם חווים בזמן הלימוד לבחינת ההסמכה ולעזור להם לעבור את בחינת ההסמכה בהצלחה, בייחוד נבחנים הסובלים מחרדת בחינות. קורס ההכנה אצלנו מתקיים בלימודי Live באינטרנט המשודרים בזמן אמת ובכל זאת הליווי הוא אישי וצמוד.

השיטה הייחודית שלנו מבוססת על שנים של ליווי לבחינות הלשכה והיא נשענת על שלושה פקטורים אצל הנבחנים, שרק באמצעותם חיזוק מתמיד של שלושתם בזמן הלימוד אנו מאמינים שניתן להצליח את בחינת ההסמכה.

שיעורי הידע, הכוללים את כל חלקי הבחינה: הדין הדיוני, הדין המהותי וסדנאות ניסוח מסמכים, לא מבוססים על שינון החומר, אלא על הבנת הרציונליים מאחורי החוק, פיתוח החשיבה המשפטית של הנבחן ושינוי מחשבתי בו הנבחן נדרש "לחשוב כמו עורך דין". כל שיעורי הידע כוללים תרגול של שאלות אמריקאיות בנושא בו עוסק השיעור המועבר.

שיעורי האסטרטגיה שלנו מהווים 10% מהקורס מתוך הבנה כי "לכל מטמון יש מפה" ולנו נותר רק ללמוד אותה. שיעורים אלו מתבססים על שיטות זיכרון, למידת יכולות המוח ומיצוי יכולותיו בצורה המקסימלית, טכניקות לפיתוח יכולת של קריאה מהירה, טריקים לפתירת שאלות אמריקאיות ביעילות, למידת יישום נכון של החומר הלימודי על הסוגיות הנשאלות בבחינת ההסמכה, פיתוח יכולת עמידה בזמנים ועוד.

השיעורים המנטליים הם למעשה אימוני N.L.P. המבוססים על טכניקות פסיכולוגיות שונות המקנות מיומנות ליצירת השפעה חיובית. מטרתן של טכניקות אלו היא ליצור שינוי במחשבות, בהתנהגות ובהרגליו של הנבחן לכדי השגת יעדים ותוצאות רצויות.

למי מתאים הלימוד אצלנו?

הלימוד אצלנו מתאים לכל מי שניגש לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין, בין אם הוא ניגש בפעם הראשונה ובין אם הוא נבחן חוזר. עם זאת, יש להבין שאכן יש שוני בין מי שנבחן בפעם הראשונה ומי שכבר נבחן בבחינת ההסמכה בעברו. לכן, אנחנו מקיימים פגישות לנבחנים משני הסוגים. הליווי אצלנו הוא ליווי אישי, אף על פי שהוא מתבצע באינרנט ברובו, ועל כן נדרשת הבחנה נכונה של הנבחן על מנת שנוכל לעזור לו להבין את חוזקותיו, ללמוד את חולשותיו ולמקסם את יכולותיו לצורך הצלחתו בבחינת ההסמכה.

האם אני חייב להיכנס לכל שיעורי הקורס?

ממש לא. אף על פי שאנו מאמינים שנדרשת השתתפות מלאה בשיעורי הקורס על מנת שהנבחן יצליח להגיע אל מקסום יכולותיו, השיטה שלנו היא מודולרית וכל נבחן רשאי לבחור לאיזה שיעורים הוא רוצה להיכנס – לכולם או רק לחלקם. יתרה מכך, ישנם נבחנים שמגיעים לפגישת אבחון או הכוונה ואנו ממליצים להם להיכנס רק לשיעורים ספציפיים. כך שאין זה משנה אם בחרתם ללמוד רק איתנו, אתם לומדים במקביל באופן עצמאי או רוצים לחזק תחומים ספציפיים, אנו מזמנים אותכם להצטרף לשיעורי ההכנה שלנו להצלחה בבחינת ההסמכה. הקורס.